Hakkımızda

Hırdavat, el aletleri, ve birçok ürün portföyünü bünyesinde bulunduran AletSepetim , faaliyet gösterdiği hırdavat sektöründe ürün çeşitliliğini sürekli olarak daha da genişleterek güçlü stok, hızlı temin, rekabetçi fiyat politikası, çözüm destekli hizmetleri, kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve ölçülü fiyatlandırma ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaktadır. Müşteri ayrımı yapmadan tüm müşterilerine kaliteli hizmet, hızlı ve güvenli servis imkanları sunmaktadır. Deneyimli , tanınmış, güvenilir  hizmetiyle  AletSepetim Türkiye’nin her köşesine toptan ve perakende satış ile son tüketiciye aktarılmasını hedeflemiştir. 

 

AletSepetim 1970'lerden beri hırdavat alanında ileri gelen Özçelikler Teknik Malzeme LTD. ŞTİ. SAN. TİC. firmasının e-satış platformudur.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Profesyonel El Aletlerinin Adresi Aletsepetim'e Hoşgeldiniz

0 312 341 76 85
bilgi@aletsepetim.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.